Otel Beyaz Saray

Otel Beyaz Saray Avşa Adası’nda Kendine Ait Koyu ve Plajı ile Hizmet Vermektedir.

Otel Beyaz Saray 2 Yıldızlı

Otel Beyaz Saray 2 Yıldızlı ve Turizm Bakanlığına Kayıtlı Oteldir. Otel Beyaz Saray denize ve plaja sıfır konumda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ile güzel bir tatil sunuyor. Bahçe ve deniz manzaralı odalarında aileniz ya da sevdikleriniz ile keyifli tatil deneyimi yaratılmış. Otelin bahçesinde yorgunluğunuzu atabileceğiniz hamak ve oturma alanları bulunuyor. Turizm Bakanlığına kayıtlı otel Turizm ve Gıda hayvancılık bakanlığı tarafından kontrol edilmektedir.

Koy ve Plaj

Beyaz Saray Otel Avşa adası’nda arazi içerisinde özel koy ve plajı ile denize sıfır konumda hizmet veriyor. Otelin hemen deniz ve plaj. Plajında şezlong ve şemsiye konuklarına ücretsiz sunulmuş. Şezlongunuzdan kalkmadan otelin restaurantından veya büfesinden sipariş verebiliyorsunuz. Koyda mini iskelede yer alıyor. Avşa adasında ilk ve tek özel koy ve plajlı 2 yıldızlı otel hizmeti veren keyifli bir oteldir.

Odalar ve Hizmetler

Beyaz Saray Otel’in odaları deniz ve bahçe manzaralıdır. 20m2 genişliğindeki odalarda uydulu tv, minibar, balkon, banyo, sıcak su ve kesintisiz internet hizmeti sunuluyor.