Hemşire Forması Doktor önlüğü için ayrı, hemşire forması için ayrı modeller

İhtiyacınız olan hemşire üniformanın tedarik edilmesi medikal sektörü çalışanları için, yoğun iş temposunda ek zaman ayırması gereken bir iştir.  www.ozelsamedikal.com online alışveriş kolaylığı sağlamakta. Bu sayede dakikalar içinde istediğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Ürünler en kısa sürede İzmir başta olmak üzere türkiye’nin her yerine kargolanarak gönderilmektedir.

Desenli Cerrahi Takım

Cerrahi işlem uygulayacak kişiler için genellikle yeşil ve yeşilin tonları cerrahi takımlar tercih edilmektedir. Yeşil önlüklü veya formalı kişileri herkes ameliyathane görevlisi ve operasyonu gerçekleştirecek kişiler olarak bilinir. Bu konuda cerrahi forma olarak büyük ve küçük bedenli herkese uygun olanını bulmak çok kolaydır. Alternatif olarak son yıllarda özellikle daha çok yaygınlaşan Greys Desenli Cerrahi Takım tercihi yapmak da mümkün. Hemşireler ve ameliyatı gerçekleştirecek doktorlar hemen hemen aynı kıyafetleri tercih ettikleri için genel renkler hazırlanmaktadır. Anlaşmalı olunan yerlerle özel kıyafet dikimi de gerçekleştirmektedir.

Bayan Sabo Terlik ve Modelleri

Sabo terlik çeşidi daha çok ameliyathaneler de kullanılan terliktir. Tercih edilme nedeni ise ameliyat sırasında gün boyu ayakta kalınacağı için ayakların rahat etmesi içindir. Kullanımı oldukça basit ve rahat bir terlik çeşididir. Normal terlik gibi olmayıp biraz yüksek tabanlı bir terliktir. Her türlü modelde ve renklerde bulunmaktadır. Bayan çalışanlar için özel olarak desenli sabo terlik modelleri de üretilmektedir. Herkesin ayak numarasına uygun olanı mevcuttur.  Bayan sabo terlik arayan çalışanlar sitemizden İstedikleri renklerde ve ayak numarasına göre seçim yapıp, elden ya da kargo aracılığı ile ulaştırılmaktadır. Zengin içerikli modeller bizlerde bulunduğu için her türlü isteklerini temin edebilirler. Sabo terlik modelleri boğaz kısımları geniş ve rahat olmaktadır. Kişinin ayağı içine rahat etmesinde etkili olması nedeni ile birçok sağlık çalışanı tarafından tercih ediliyor.

Hemşire Forması Seçimi

Hemşire forması denilince normal hemşire kıyafeti beyaz renkte olmaktadır. Pantolon gömlek veya elbise tarzında olmaktadır. Ama ameliyathanede görevli hemşire forması ise daha değişik tarzda olmaktadır. Bu yerde çalışan hemşireler çiçekli kıyafetler veya düz renkte yeşil olanını tercih etmektedirler. Bayan hemşireler sonzamanlarda hem sık hem de farklı görünmek için çiçekli ve desenli hemşire forması kullanmayı tercih ederler. Genellikle kısa kolu yarasa kol diye de bilinen tarzda olanlar tercih edilir. Bu hemşirelerin sabo terlikleri de daha çok canlı renklerde olmaktadır. İstediğiniz bütün hastane kıyafetlerini ozelsamedikal.com. tr adresinden modelleri ve renkleri görerek tercih edebilirsiniz. Ürün satın almak veya incelemek için http://www.hemsireformasi.com adresini ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.