Avşa Adası Otelleri

Avşa Adası Otelleri Otel9.com Türkiye otel tanıtımları yaparak aynı anda rezervasyon yapmanızı sağlayacak website ile kullanıcıları doğrudan tesise.

Avşa Adası Otelleri ile Otel9.com Türkiye’de Komisyonsuz ve Aracılık Tatil Sunacak

Otel9.com Türkiye otel tanıtımları yaparak aynı anda rezervasyon yapmanızı sağlayacak website ile kullanıcıları doğrudan tesise yönlendirecek. Birden fazla il’de , ilçe’de ve mahallede bulunan yaz-kış kış otellerini biraya getirerek en iyilerini tatilcilerle buluşturuyor.

Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz, İç Anadolu ve diğer illerde komisyonsuz, aracılıksız rezervasyon

Başta Marmara bölgesinde yer alan Avşa Adası İstanbul ve Çevre illerden oldukça fazla talep görüyor. Güney Marmara’da bulunan Avşa Adası’nda İstanbul’dan 2 saat 45 dakika gibi kısa deniz otobüsü yolculuğu ile ulaşabiliniyor. İstanbul’a yakın haftasonunda tatil yapmak isteyenler için Avşa Adası Otelleri en iyi fırsatları sunuyor. Ekonomik ve konforlu tatil deneyimi yaşamak isteyenlere alternatif konaklama seçenekleri sunuyor. Marmara’ya bağlı yine güzel illerimizden biri olan Erdek, Balıkesir’dede faaliyet gösteriliyor. Kapıdağı, Ocaklar ve diğer koylarda bulunan denize yakın, konforlu ve temiz Erdek Otelleri hakkında yorum yapmanızı ve yorumları okuyabilmenizi sağlayan genel otel tanıtımlarına yer verilmiş.

Ege bölgesinin mavi bayraklı turizmi Aydın ili ve Didim ilçesinde birçok seçenek ile keyifli tatil seçeneklerinede yer verilen otel9.com ‘da siteye özel otel kapmanyalarıda düzenlenmesi ilgi görüyor. Erken rezervasyon durumlarında otellerin indirimleri yanı sıra siteye özel olarak tanımlanan indirimlerden yararlanabilmenize olanak veriliyor. Beş yıldızlı Didim Otelleri’nden, Pansiyonlara kadar geniş yelpaze konaklama seçenekleri ile her bütçeye hitap ediliyor. Rezervasyon yaparken hiçbir peşin ödeme ya da komisyon bedeli ödemiyorsunuz. Didim’e bağlı meşhur Akbük ve Altınkum Otelleri’nin en hesaplı ve ekonomik hizmet veren tesislerini bulabilirsiniz.

Otel9.com ile birlikte internetten otel rezervasyonlarında yeni çağ başladı.

Tatil sitesi olan otel9.com Türkiye Otellerine Ücretsiz ve Komisyonsuz Rezervasyon yaptırın sloganıyla kullanıcılarından beğeni topladı. Site Yetkilisi Timur ERSOY yaptığı bir açıklama da “Türkiye’de birçok tatil sitesi var ancak hepsi komisyon bazlı ve aracı kuruluş olarak çalışıyorlar. Bizim hedefimiz aracılık etmeden doğrudan tatilciyi, otel ile buluşturarak daha iyi hizmet almasını sağlıyoruz. Bu durumda tatilciler tatil yapacakları otelden tam, net ve doğru bilgiler alarak birebir anlaşma fırsatı buluyor. Otel sahipleride bu durumdan hayli memnun. http://www.Otel9.com için yıllık 50 milyon ziyaretçi hedefliyoruz. Aynı zamanda oteller doğrudan sitemize tesislerini ekleyebiliyorlar fakat biz genellikle otellerin ekledikleri resimleri ve içerikleri kullanmıyoruz. Bunun yerine otele giderek tatilci gibi kalıyor ve denemeler yapıyoruz. Denemeler sonucuna bağlı siteye ekliyor veya eklemiyoruz. Ayrıca eklediğimiz oteller hakkında artı veya eksi yönlenleri varsa onlarıda paylaşıyoruz.” İfadeleriyle Türkiye’de ilk ve tek aracılıksız tatil sitesi olduklarını ve yatırımlara açık olduğunu belirtti. Türkiye otellerini incelemek ve rezervasyon yaptırmak için http://www.otel9.com adresini inceleyebilirsiniz.

Pastırma Yazı Başladı

Pastırma Yazı Başladı Avşa Adası Eylül Ayı 15 Günlük Hava Durumu

Pastırma Yazı Başladı Avşa Adasına Hava Sıcaklığı Gölgede 36 Dereceyi Buldu.

Pastırma Yazı Başladı Gölgede Sıcaklık 36 Derece

15 Eylül 2017, Cuma günü Avşa Adası’nda sıcaklık gölgede 36 , güneş altında 45 dereceydi. Yaşanan sıcaklık artışları halk arasında pastırma yazı olarakta biliniyor. Pastırma yazının gelmesiyle birlikte hava sıcakları 15 gün boyunca 30 derecelerde seyredecek. Avşa adası 15 günlük hava durumu konumuzda belirtilmiştir.

Eylül Bereketli Geldi

Eylül ayının gelmesiyle birlikte deniz balık avı sezonuda açıldı. Avşa adası bu yıl balıkçılıkta bereketli günlerini yaşıyor. Bugüne kadar tek seferde 400 kğ. ağırlığında Uskumru ve palamut balığı avlandı. Eylül ayında sakin ve huzurlu ortama bürünüyor. Eşsiz denizin iyot kokusu ve huzur arayanlar için bulunmaz tatil fırsatı oluyor adeta. Sizlerde huzurlu ve şehir gürültüsünden uzak tatil yaparak ruhunuzu dinlendirmek isterseniz mutlaka Avşa adasın Eylül ayında tatile gitmelisiniz.

 

İşte Avşa adası 15 günlük hava durumu

16 Eylül 2017
Cumartesi Güneşli Güneşli 29° 19°
17 Eylül 2017
Pazar Güneşli Güneşli 29° 19°
18 Eylül 2017
Pazartesi Güneşli Güneşli 33° 20°
19 Eylül 2017
Salı Güneşli Güneşli 35° 19°
20 Eylül 2017
Çarşamba Güneşli Güneşli 24° 14°
21 Eylül 2017
Perşembe Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu 19° 12°
22 Eylül 2017
Cuma Parçalı Bulutlu Parçalı Bulutlu 19° 13°
23 Eylül 2017
Cumartesi Güneşli Güneşli 23° 15°
24 Eylül 2017
Pazar Güneşli Güneşli 24° 19°
25 Eylül 2017
Pazartesi Bulutlu Bulutlu 25° 17°
26 Eylül 2017
Salı Bulutlu Bulutlu 24° 17°
27 Eylül 2017
Çarşamba Bulutlu Bulutlu 25° 17°
28 Eylül 2017
Perşembe Ara ara hafif yağmurlu Ara ara hafif yağmurlu 25° 18°